головна  /  Газоблок Стоунлайт

Газоблок Стоунлайт ГЛАДКИЙ стіновий, ціна 2110 грн/м3Блоки газобетонні СТОУНЛАЙТ ™ Stonelight (гладкі стінові)

Чому вигідно купити гладкий стіновий газоблок у нас:

1. ТОВ «Буд-Вертикаль» здійснює як оптовий (із заводу-виробника ТОВ «Орієнтир-Буделемент»), так і роздрібний (з власного оптово-роздрібного складу-магазину) продаж газоблоку торгової марки «Стоунлайт».
2. ТОВ «Буд-Вертикаль» є офіційним дилером ТОВ «Орієнтир-Буделемент», тому у нас ціни на газобетон нижчі, ніж на заводі-виробнику.
3. У ТОВ «Буд-Вертикаль» є власний вантажний транспорт з кранами - маніпуляторами, тому ми завжди забезпечуємо своєчасну доставку, завантаження і вивантаження будівельних матеріалів за найбільш прийнятними цінами.

4. У власному оптово-роздрібному складі-магазині ТОВ «Буд-Вертикаль» товар завжди є в наявності.

Як купити гладкий стіновий газобетон СТОУНЛАЙТ™ 

Для того, що б отримати консультацію щодо потрібного Вам товару, звертайтеся за телефонами: +38 (067) 343-35-58, +38 (063) 448-19-22, +38 (066) 378-91-72. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть купити потрібний  товар. Зробити замовлення Ви можете і на нашому сайті через функцію "Замовити дзвінок" або "Залишити заявку". 

Причини купити і використовувати гладкі газобетонні блоки СТОУНЛАЙТ™ Stonelight:

1. Якість. Серед газоблоків на українському ринку, таких як Aeroc, UDK,  Купянськ, Сумський газобетон, Hetten (Хеттен), газоблоки торгової марки «Стоунлайт» (м.Бровари) позиціонують себе, як такі, що виробляються на сучасному автоматизованому німецькому обладнанні, вся продукція ТОВ «Орієнтир-Буделемент» сертифікована, має паспорти якості на кожну партію товару. Газобетон за своїми властивостями міцний, морозостійкий, надзвичайно легкий, не горить і не підтримує горіння при контакті з відкритим полум’ям, стійкий до плісняви, грибків чи гнилі, не виділяє токсичних речовин, поглинає звукові хвилі та є екологічним (екологічність підтверджена санітарно-епідеміологічним висновком), завдяки паропроникності, стіни із газобетону «дихають».
2. Цінова політика. Співвідношення ціна/якість газобетонних блоків торгової марки «Стоунлайт» на сьогоднішній день є найбільш прийнятним в Україні.
3.Транспортування і збереження. Газоблоки торгової марки «Стоунлайт» (м.Бровари) легко транспортувати і вигідно купувати у будь-яку пору року, адже для даних газобетонних блоків не потрібні спеціальні умови зберігання.

Продукція СТОУНЛАЙТ виготовляється за допомогою надійного німецького обладнання, перевіреного часом. Весь матеріал є високоміцним і відповідає технічним вимогам і стандартам. Вартість же, навпаки, порівняно не велике. Виготовлення будівельних елементів з газобетону відбувається автоматизовано. З іншими перевагами газоблоків СТОУНЛАЙТ детальніше ви можете ознайомитися в розділі «Статті».
В процесі виготовлення газосилікату застосовується технологія струнної різки. Саме тому матеріали з газобетону стандартні за розмірами і являють собою осередки строгих геометричних форм. Їх лінійна похибка становить ± 1 мм.
Вибір категорій і види газоблоків СТОУНЛАЙТ в Києві великі. Ви зможете підібрати для себе найбільш оптимальний варіант: від стінових до лоткові, від перегородчастих до газоблоків Aeroc з системою "паз-гребінь". На весь товар видається сертифікат і паспорт. У нас на сайті ви легко можете придбати газоблоки або газобетон, а також замовити доставку в усі міста України.


Купити газоблок «Стоунлайт» в Києві, Київській області (Баришівка‎, Біла Церква‎, Богуслав, Бориспіль‎, Бородянка‎, Бровари‎, Васильків‎, Вишгород‎, ЗгурівкаКагарлик‎, Макарів‎, Миронівка‎, Переяслав-Хмельницький, Рокитне, СтавищеТараща‎, Тетіїв‎, Яготин), Броварському районі (БервицяБобрик Богданівка,  Велика ДимеркаВільне, Гайове, Гоголів, ГребелькиЖердоваЗаворичіЗазим'яЗалісся, Захарівка, Зоря, Калинівка,  КалитаКвітневе, Княжичі, Красилівка,  Кулажинці,  Літки, ЛіточкиМихайлівка,  Мокрець,  ОпанасівПеремогаПереможецьПерше ТравняПершотравневеПідліссяПлоскеПогребиПокровськеПухівкаРожівкаРожниРудняРусанівСвітильняСемиполкиСкибин СоболівкаТарасівкаТребухівШевченкове).