головна  /  Залізобетонні вироби

Панелі (плити) перекриття


Виробники:   ВСІ  |  Україна

ПАНЕЛІ (ПЛИТИ) ПЕРЕКРИТТЯ

ПАНЕЛІ (ПЛИТИ) ПЕРЕКРИТТЯ

Ціна:  * уточнюйте
В наявності
Виробник:  Україна
детальнішеПлити перекриття (ПК), панелі перекриття, продаж в Броварах

   Плити перекриття - різновид залізобетонних конструкцій, які застосовуються в будівництві в якості перекриття між поверхами багатоповерхового будинку, в будівництві несучих конструкцій, укладанні теплових трас з нормальним температурним режимом і вологістю. Виробляються плити з важкого, легкого або щільного силікатного армованого бетону. Вибір матеріалу залежить від особливостей конструкції споруджуваного об'єкта.
   ТОВ «Буд-Вертикаль» реалізує плити перекриття (ПК), панелі перекриття (ПП), як із власного оптово-роздрібного складу-магазину, так і під замовлення. ТОВ «Буд-Вертикаль» співпрацює з багатьма виробниками ПК та ПП, починаючи із заводу ім.Ковальської і закінчуючи приватними виробниками. Тому ми можемо запропонувати різний діапазон цін на ПК і ПП.
   Для того, щоб отримати консультацію щодо потрібного Вам товару, звертайтеся за телефонами: +38 (044) 227-47-78, +38 (067) 547-10-57, + 38 (067) 380-32-00, + 38 ( 097) 903 76 49. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть купити потрібний  товар. Зробити замовлення Ви можете і на нашому сайті через функцію "Замовити дзвінок" або "Залишити заявку". 

 

Доставка плит перекриття (ПК), панелей перекриття.

  За рахунок того, що у ТОВ «Буд-Вертикаль» є вантажний транспорт з кранами - маніпуляторами, ми можемо забезпечити доставку, завантаження і вивантаження ПК та ПП за прийнятними цінами. ТОВ «Буд-Вертикаль» може забезпечити доставку плит та панелей перекриття як однієї одиниці, так і великих партій.

Купити плити перекриття (ПК), панелі перекриття   в Києві, Броварах, Броварському районі  (Бервиця, Бобрик, Богданівка,  Велика Димерка, Вільне, Гайове, Гоголів, Гребельки, Жердова, Заворичі, Зазим'я, Залісся, Захарівка, Зоря, Калинівка,  Калита, Квітневе, Княжичі, Красилівка,  Кулажинці,  Літки, Літочки, Михайлівка,  Мокрець,  Опанасів, Перемога, Переможець, Перше Травня, Першотравневе, Підлісся, Плоске, Погреби, Покровське, Пухівка, Рожівка, Рожни, Рудня, Русанів, Світильня, Семиполки, Скибин,  Соболівка, Тарасівка, Требухів, Шевченкове ).


Сохранить
Сохранить
Сохранить