головна  /  Залізобетонні вироби

Перемички залізобетонні


Виробники:   ВСІ  |  Україна

Перемички залізобетонні

Перемички залізобетонні

Ціна:  * уточнюйте
В наявності
Виробник:  Україна
детальніше

 Перемички залізобетонні. Купити перемички залізобетонні в Броварах

   Залізобетонні перемички призначені для взяття на себе навантажень від ваги конструкції, розташованих вище віконних і дверних пройомів. Перемички застосовуються при будівництві будівель з монолітних і збірних елементів із залізобетону, керамічної і силікатної цегли, інших природних або штучних матеріалів. Взаємодія бетону і сталі наділяє залізобетонні перемички такими властивостями, як міцність на розтягнення, жорсткість і опір стисненню.
   ТОВ «Буд-Вертикаль» реалізує залізобетонні перемички, як із власного оптово-роздрібного  складу-магазину, так і під замовлення. ТОВ «Буд-Вертикаль» співпрацює з багатьма виробниками перемичок, починаючи із заводу ім.Ковальської і закінчуючи приватними виробниками. Тому ми можемо запропонувати різний діапазон цін на перемички..

   Для того, щоб отримати консультацію щодо потрібного Вам товару, звертайтеся за телефонами: +38 (044) 227-47-78, +38 (067) 547-10-57, + 38 (067) 380-32-00, + 38 ( 097) 903 76 49. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть купити потрібний  товар. Зробити замовлення Ви можете і на нашому сайті через функцію "Замовити дзвінок" або "Залишити заявку". 

Доставка перемичок залізобетонних

   За рахунок того, що у ТОВ «Буд-Вертикаль» є вантажний транспорт з кранами - маніпуляторами, ми можемо забезпечити доставку, завантаження і вивантаження перемичок залізобетонних за прийнятними цінами. ТОВ «Буд-Вертикаль» може забезпечити доставку перемичок як однієї одиниці, так і великих партій.

Купити перемички залізобетонні   в Києві, Броварах, Броварському районі  (Бервиця, Бобрик , Богданівка,  Велика Димерка, Вільне, Гайове, Гоголів, Гребельки, Жердова, Заворичі, Зазим'я, Залісся, Захарівка, Зоря, Калинівка,  Калита, Квітневе, Княжичі, Красилівка,  Кулажинці,  Літки, Літочки, Михайлівка,  Мокрець,  Опанасів, Перемога, Переможець, Перше Травня, Першотравневе, Підлісся, Плоске, Погреби, Покровське, Пухівка, Рожівка, Рожни, Рудня, Русанів, Світильня, Семиполки, Скибин,  Соболівка, Тарасівка, Требухів, Шевченкове ).Сохранить
Сохранить