Клейові суміші


Виробники:   ВСІ  |  Поліпласт  |  Полімін  |  FRANKENTAL BAYERN LTD

Чому клейові суміші вигідно купити у нас:

1. У ТОВ «Буд-Вертикаль» є власний оптово-роздрібний склад-магазин, у якому Ви можете придбати клейові суміші в роздріб. Також ТОВ «Буд-Вертикаль» співпрацює із заводами-виробниками клейових сумішей, тому ми можемо здійснити оптовий продаж і доставку клейових сумішей напряму із заводу.
2. Оскільки ТОВ «Буд-Вертикаль» є офіційним дилером торгової марки Стоунлайт (газобетонні вироби, м.Бровари), ви можете придбати газоблок за найнижчими цінами разом із клейовими сумішами, що дасть змогу економити Ваш час і гроші на доставку клейових сумішей.
   Для того, щоб отримати консультацію щодо потрібного Вам товару, звертайтеся за телефонами: 
+38 (067) 343-35-58, +38 (063) 448-19-22, +38 (066) 378-91-72. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть купити потрібний  товар. Зробити замовлення Ви можете і на нашому сайті через функцію "Замовити дзвінок" або "Залишити заявку". 

Клей для газоблоку Стоунлайт

ТОВ «Буд-Вертикаль» реалізує широкий асортимент клейових сумішей, зокрема і для газобетонних виробів. Модифіковані сухі суміші (клейові суміші) - це суміш мінеральних в'яжучих, мінеральних наповнювачів строго фіксованої дисперсності, полімерних сполучних і модифікуючих хімічних добавок.
Завдяки сумішам клейовим для газобетону в 
1,5 - 3,0 рази підвищується продуктивність праці, у 3-4 рази знижується матеріаломісткість робіт, можна вести тонкошовну кладку, яка забезпечить міцне зчеплення між блоками і виключить так звані «містки холоду», а також забезпечується морозостійкість та довговічність конструкції.


Клей для блоків AEROC - літній варіант

Мінеральний сухий клей для газосилікатних блоків розфасований в паперові пакети вагою 25 кг. Літній клей призначений для зовнішньої і внутрішньої кладки блоків.


Клей для блоків AEROC - зимовий варіант

Стандартна лінійка клейових сумішей для газосилікатних блоків застосовується при температурному режимі не нижче + 5 ° С. У зимовий період температура зовнішнього повітря набагато нижче цього показника. Тому пропонуємо зимові клейові суміші для газобетону, до складу яких додані спеціальні противоморозні добавки. На упаковках зимового клею для газобетону намальована сніжинка, що дає зрозуміти призначення продукції всередині. Зимові клейові суміші для газобетону рекомендовані до застосування при температурах до -10 ° С


Клей для блоків AEROC (суміш кладочна)

Клей для блоків є мінеральною сухою сумішшю, упакованою в паперові мішки вагою 25 кг. Клей для блоків призначений для зовнішньої і внутрішньої кладки блоків. У зимових умовах при температурі повітря нижче +5 ° С необхідно використовувати зимові клейові суміші, в які додані спеціальні противоморозні добавки. Мішки з такими сумішами відмічені спеціальною позначкою (сніжинкою).

Купити клейові суміші в Києві, Київській області (Баришівка, Біла Церква, Богуслав, Бориспіль, Бородянка, Бровари, Васильків, Вишгород, Згурівка, Кагарлик, Макаров, Миронівка, Переяслав-Хмельницький Рокитне, Ставище, Тараща, Тетіїв, Яготин), Броварському районі (Бервиця, Бобрик, Богданівка, Велика Димерка, Вільне, Гайова, Гоголів, Гребельки, Жердова, Заворичі, Зазим'я, Залісся, Захарівка, Зоря, Калинівка, Калита , Квітневе, Княжичі, Красилівка, Кулажинці, Літки, Літочки, Михайлівка, Мокрець, Опанасів, Перемога, Переможець, Перше Травня, Першотравневе, Підлісся, Плоске, Погреби, Покровське, Пухівка, Рожівка, Рожни, Рудня, Русанів, Світильня, Семиполки, Скибин, Соболівка, Тарасівка, Требухів, Шевченкове).