Клейові суміші


Виробники:   ВСІ  |    |    |  

Чому клейові суміші вигідно купити у нас:

1. У ТОВ «Буд-Вертикаль» є власний оптово-роздрібний склад-магазин, в якому Ви можете придбати клейові суміші в роздріб. Також ТОВ «Буд-Вертикаль» співпрацює із заводами-виробниками клейових сумішей, тому ми можемо здійснити оптовий продаж та доставку клейових сумішей безпосередньо із заводу.
2. Оскільки ТОВ «Буд-Вертикаль» є офіційним дилером торгової марки Стоунлайт (газобетонні вироби, Бровари), ви можете придбати газоблок за найнижчими цінами разом із клейовими сумішами, що дозволить економити Ваш час та гроші на доставку клейових сумішей.

   Для того, щоб отримати консультацію щодо потрібного Вам товару, звертайтесь за телефонами: +38 (067) 343-35-58, +38 (063) 448-19-22, +38 (066) 378-91-72. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть купити потрібний товар. Замовити Ви можете і на нашому сайті через функцію "Замовити дзвінок" або "Залишити заявку".

Клей для газоблоку Стоунлайт

ТОВ «Буд-Вертикаль» реалізує широкий асортимент клейових сумішей, у тому числі для газобетонних виробів. Модифіковані сухі суміші (клейові суміші) - це суміш мінеральних в'яжучих, мінеральних наповнювачів суворо фіксованої дисперсності, полімерних сполучних та модифікуючих хімічних добавок.
Завдяки клейовим сумішам для газобетону в 1,5 - 3,0 рази підвищується продуктивність праці, в 3-4 рази знижується матеріаломісткість робіт, можна вести тонкошівну кладку, яка забезпечить міцне зчеплення між блоками і виключить так звані «містки холоду», а також забезпечується морозостійкість та довговічність конструкції.
 
Клей для блоків AEROC – літній варіант

Мінеральний сухий клей для газосилікатних блоків розфасований у паперові пакети вагою 25 кг. Літній клей призначений для зовнішньої та внутрішньої кладки блоків.
 
Клей для блоків AEROC – зимовий варіант

Стандартна лінійка клейових сумішей для газосилікатних блоків застосовується за температурного режиму не нижче +5°С. У зимовий період температура зовнішнього повітря набагато нижча за цей показник. Тому ми продаємо зимові клейові суміші для газобетону, до складу яких додані спеціальні протиморозні добавки. На упаковках зимового клею для ніздрюватого бетону намальована сніжинка, що дає зрозуміти призначення продукції всередині. Зимові клейові суміші для газобетону рекомендовані для застосування при температурах до -10°С

Клей для блоків AEROC (суміш кладки)

Клей для блоків є сухою мінеральною сумішшю, упакованою в паперові мішки вагою 25 кг. Клей для блоків призначений для зовнішньої та внутрішньої кладки блоків. У зимових умовах за температури повітря нижче +5 °С необхідно використовувати зимові клейові суміші, до яких додані спеціальні протиморозні добавки. Мішки з такими сумішами відзначені спеціальним маркуванням (сніжинкою).

Купити клей для газоблоку Стоунлайт, AEROC в Києві, Київській області (Баришівка, Біла Церква, Богуслав, Бориспіль, Бородянка, Бровари, Васильків, Вишгород, Згурівка, Кагарлик, Макарів, Миронівка, Переяслав -Хмельницький, Рокитне, Ставище, Тараща, Тетіїв, Яготин, Броварському районі (Бервиця, Бобрик, Богданівка, Велика Димерка, Вільне, Гайове, Гоголів, Гребельки, Жердова, Заворичі, Зазим'я, Залісся, Захарівка, Зоря, Калинівка, Калита, Квітневе, Княжичі, Красилівка, Кулажинці, Літки, Літочки, Михайлівка, Мокрец, Опанасов, Перемога, Переможець, Перше Травня, Першотравневе, Підлісся, Плоске, Погреби, Покровське, Пухівка, Рожівка, Рожни, Рудня, , Семиполки, Скибін, Соболівка, Тарасівка, Требухів, Шевченкове).