Природний камінь


Виробники:   ВСІ  |  Закарпаття, Україна

Природній закарпатський камінь андезит

Природній закарпатський камінь андезит

Ціна:  150.00 грн/м2  170.00 грн/м2
В наявності
Виробник:  Закарпаття, Україна
Андезит – природній камінь, який можна охарактеризувати надзвичайною красою, довговічністю, міцністю, погодостійкістю, кислотостійкістю та екологічністю. У будівництві даний камінь використовують для облицювання внутрішніх та зовнішніх стін, доріжок, а також у вигляді щебня або муки для приготування кислотостійких бетону та цементу. За своїм складом андезит на 54-62% складається з діоксиду кремнію (SiO₂), температура плавлення кристалів якого становить понад 1700˚С. Саме діоксиду кремнію андезит завдячує своєю міцністю та твердістю. Якщо Ви прагнете зберегти красу Ваших об'єктів на десятиліття, андезит – Ваш будівельний матеріал!
детальніше

        Андезит – природній камінь, який можна охарактеризувати надзвичайною красою, довговічністю, міцністю, погодостійкістю, кислотостійкістю та екологічністю.

           У будівництві даний камінь використовують для облицювання внутрішніх та зовнішніх стін, доріжок, а також у вигляді щебня або муки для приготування кислотостійких бетону та цементу.

         За своїм складом андезит на 54-62% складається з діоксиду кремнію (SiO₂), температура плавлення кристалів якого становить понад 1700˚С. Саме діоксиду кремнію андезит завдячує своєю міцністю та твердістю.

            Якщо Ви прагнете зберегти красу Ваших об'єктів на десятиліття, андезит – Ваш будівельний матеріал!