Популярні  товари

Екологічний та якісний будматеріал!
Керамоблок
Цена за шт.
* уточнюйте

       ТОВ «Буд-Вертикаль» - компанія, що займається оптово-роздрібним продажем та доставкою будівельних матеріалів.

    ТОВ «Буд-Вертикаль» є офіційним дилером ТОВ «Орієнтир-Буделемент» торгової марки «Стоунлайт» та співпрацює з багатьма виробниками будівельних матеріалів.

     ТОВ «Буд-Вертикаль» має власний склад-магазин і вантажний транспорт, на якому встановлені крани-маніпулятори. Завдяки цьому, ми завжди забезпечуємо своєчасну доставку, завантаження та вивантаження будівельних матеріалів за найбільш прийнятними цінами.

ТОВ «Буд-Вертикаль» продає широкий асортимент будівельних матеріалів, таких як:

-    стінові будівельні матеріали (газоблок, шлакоблок, цегла червона рядова, цегла вогнетривка, цегла силікатна одинарна та полуторна тощо);

-          сипучі матеріали (клей для піно- та газобоку, цемент, пісок, щебінь, керамзит тощо);

-    залізо-бетонні вироби (кільця, днища та кришки для колодязів, фундаментні блоки, панелі (плити перекриття), перемички залізобетонні, сходові марші тощо);

-          тротуарна плитка (брущатка, бордюри, відливи);

-          сітка кладочна та арматура різних видів та розмірів;

-          -          бетон та розчини бетонні;

-          інструмент для газоблоку;

-          утеплювачі, зокрема Isover;

-          пиломатеріали (брус сосновий, дошка соснова обрізна різних розмірів);

-   камінь.

    Телефонуйте! Наші менеджери завжди раді допомогти Вам у виборі та придбанні будівельних матеріалів!

    Будівельні матеріали ТОВ «Буд-Верикаль» може доставити у такі населені пункти: Київ, Київська область (Баришівка, Біла Церква, Богуслав, Бориспіль, Бородянка, Бровари, Васильків, Вишгород, Згурівка, Кагарлик, Макарів, Миронівка, Переяслав-Хмельницький, Рокитне, Ставище, Тараща, Тетіїв, Яготин), Броварський район (Бервиця, Бобрик, Богданівка, Велика Димерка, Вільне, Гайове, Гоголів, Гребельки, Жердова, Заворичі, Зазим'я, Залісся, Захарівка, Зоря, Калинівка, Калита, Квітневе, Княжичі, Красилівка, Кулажинці, Літки, Літочки, Михайлівка, Мокрець, Опанасів, Перемога, Переможець, Перше Травня, Першотравневе, Підлісся, Плоске, Погреби, Покровське, Пухівка, Рожівка, Рожни, Рудня, Русанів, Світильня, Семиполки, Скибин, Соболівка, Тарасівка, Требухів, Шевченкове).

       Газоблок Стоунлайт купити в Броварах

Газобетон - це штучний енергозберігаючий матеріал, що використовується під час будівництва. Його називають по-різному: і газосилікат, і газобетон, і пористий блок, і газоблок, і навіть цегла. Газобетон є різновид ніздрюватих бетонів. Назва походить з-за зовнішнього вигляду цегли. Він весь покритий невеликими порами. Дана група матеріалів включає в себе дві складові: пінобетон і газобетон. Їх нерідко плутають, тому що пінобетон і газобетон належать до одного виду. Однак різниця між ними суттєва.
Так, лише великі компанії виготовляють газобетон, оскільки процедура виробництва повинна складатися з автоклавної обробки. Блоки же з пінобетону не потребує автоклавної обробці, тому обходиться дешевше. Такі цеглини можуть виготовляти навіть невеликі підприємства.
Безперечним плюсом є порівняно невелика вага газосиликата. За рахунок пористості структури, яка утворюється завдяки піноутворювачам, газоблоки мають невелику масу. Для виготовлення газоблоків СТОУНЛАЙТ використовується піноутворювач з алюмінієвої пудри з вапном, які при контакті виділяє водень. А той, у свою чергу, збиває всю бетонну суміш. В результаті виходять блок з порами. Також всі блоки стандартні за розмірами і вагою, що сприяє легкої перевезення і монтажу.

Якісні характеристики газоблоків:

- вогнетривкість; стійкість до метеоумов, несприйнятливість до впливу мікроорганізмів; серйозна теплоізоляція; тривалий термін служби; висока надійність; легкість при монтажі.
Слід зазначити, що різна технологія виготовлення піноблоків і газоблоків тягне за собою різні особливості цих двох матеріалів. Маючи одну щільність, пінобетон поступається газобетон по міцності практично в два разі. До того ж, газобетон прекрасно пропускає повітря, тому стіни будинку з нього «дихають». Газосилікат володіє чіткими розмірами, ніж, безсумнівно, виграє у піноблоку.
Газобетон може проводитися у вигляді блоків Aeroc. Це новинка на ринку будматеріалів України, але її вже оцінили по достоїнству. Газоблоки Aeroc має відмінну форму і технічні характеристики. Завдяки особливій конструкції, будівництво будинку відбувається в рази простіше і швидше. А наявність пазів і опуклості дозволяє зводити будівлі без застосування клею і цементу. В даному випадку будівництво буде схоже на гру конструктор, де деталі підбираються за розмірами і роз'ємів, а механізм «замку» якісно з'єднує їх між собою. Продукція СТОУНЛАЙТ виготовляється за допомогою надійного німецького обладнання, перевіреного часом. Весь матеріал є високоміцним і відповідає технічним вимогам і стандартам.