Газоблок Стоунлайт

Газобетонні блоки СТОУНЛАЙТ™ Stonelight, ціна на газоблоки СТОУНЛАЙТ™

Чому вигідно купити у нас:

1. ТОВ «Буд-Вертикаль» здійснює як оптовий (із заводу-виробника ТОВ «Орієнтир-Буделемент»), так і роздрібний (із власного оптово-роздрібного складу-магазину) продаж газоблоку торгової марки «Стоунлайт».

2. ТОВ «Буд-Вертикаль» є офіційним дилером ТОВ «Орієнтир-Буделемент», тому в нас ціни на газобетон нижчі, ніж на заводі-виробнику.

3. У ТОВ «Буд-Вертикаль» є власний вантажний транспорт з кранами - маніпуляторами, тому ми завжди забезпечуємо своєчасну доставку, навантаження та розвантаження будівельних матеріалів за найприйнятнішими цінами.

4. В оптово-роздрібному складі-магазині ТОВ «Буд-Вертикаль» товар завжди є в наявності.

 Як купити газобетон СТОУНЛАЙТ™

Для того, щоб отримати консультацію щодо потрібного Вам товару, звертайтесь за телефонами: +38 (067) 343-35-58, +38 (063) 448-19-22, +38 (066) 378-91-72. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть купити потрібний товар. Замовити Ви можете і на нашому сайті через функцію "Замовити дзвінок" або "Залишити заявку".
Причини купити та використовувати блоки газобетонні СтоунЛайт ™ Stonelight:

1. Якість. Серед газоблоків на українському ринку, таких як Aeroc, UDK, Куп'янськ, Сумський газобетон, Hetten (Хеттен), газоблоки торгової марки «Стоунлайт» (м. Бровари) позиціонують себе як такі, що виробляються на сучасному автоматизованому німецькому обладнанні, вся продукція ТОВ «Орієнтир-Буделемент» сертифікована, має паспорти якості на кожну партію товару. Газобетон за своїми властивостями міцний, морозостійкий, надзвичайно легкий, не горить і не підтримує горіння при контакті з відкритим полум'ям, стійкий до плісняви, грибків або гнилі, не виділяє токсичних речовин, поглинає звукові хвилі та є екологічним (екологічність підтверджена санітарно-епідеміологічним) завдяки паропроникності, стіни з газобетону «дихають».

2. Цінова політика. Співвідношення ціна/якість газобетонних блоків торгової марки «Стоунлайт» на сьогоднішній день є найприйнятнішим в Україні.

3.Транспортування та зберігання. Газоблоки торгової марки «Стоунлайт» (м. Бровари) легко транспортувати та вигідно купувати у будь-яку пору року, адже для цих газобетонних блоків не потрібні спеціальні умови зберігання.

Продукція СТОУНЛАЙТ виготовляється за допомогою надійного обладнання, перевіреного часом. Весь матеріал є високоміцним та відповідає технічним вимогам та стандартам. Вартість ж, навпаки, порівняно невелика. Виготовлення будівельних елементів із газобетону відбувається автоматизовано. З іншими перевагами газоблоків СТОУНЛАЙТ детальніше ви можете ознайомитись у розділі «Статті».
У процесі виготовлення газосилікатів застосовується технологія струнного різання. Саме тому матеріали з газобетону стандартні за розмірами і є осередками суворих геометричних форм. Їхня лінійна похибка становить ±1 мм.
Вибір категорій та видів газоблоків СТОУНЛАЙТ у Києві великий. Ви зможете підібрати для себе найбільш оптимальний варіант: від стінових до лоткових, від перегородчастих до газоблоків aeroc із системою "паз-гребінь". На весь товар видається сертифікат та паспорт. У нас на сайті ви легко можете придбати газоблок або газобетон, а також замовити доставку у всі міста України.
 Купити броварський газоблок «Стоунлайт» у Києві, Київській області (Баришівка, Біла Церква, Богуслав, Бориспіль, Бородянка, Бровари, Васильків, Вишгород, Долина, Кагарлик, Макарів, Миронівка, Переяслав Хмельницький, Рокитне, Ставище, Тараща, Тетіїв, , Броварському районі (Бервиця, Бобрик, Богданівка, Велика Олександрівка, Вільне, Гайове, Гоголів, Гребельки, Жердова, Заворичі, Зазим'я, Залісся, Захарівка, Зоря, Калинівка, Калита, Квітневе, Княжичі, Красилівка, Кулажинці, , Мокрець, Опанасов, Перемога, Переможець, Перше Травня, Першотравневе, Підлісся, Плоске, Погреби, Покровське, Пухівка, Рожівка, Рожни, Рудня, Русанів, світильня, Семиполки, Скибін, Соболівка, Тарасівка, Требухів, Шевченкове)