Цегла рядова


Виробники:   ВСІ

Цегла рядова (червона)

Цегла рядова (червона)

Ціна:  5.30 грн/ 
В наявності
312шт у піддоні
детальніше

Купити цегла рядова, силікатна, вогнетривка

   ТОВ «Буд-Вертикаль» здійснює продаж різних видів будівельної цегли (рядової, силікатної, вогнетривкої) як оптовими партіями безпосередньо із заводів-виробників, так і в роздріб з нашого оптово-роздрібного складу-магазину. Завдяки співпраці ТОВ «Буд-Вертикаль» з різними заводами-виробниками цегли, ми можемо запропонувати цеглу різну за якістю та ціною.
    Наявність у ТОВ «Буд-Вертикаль» власного транспорту з кранами-маніпуляторами та оптово-роздрібного складу-магазину дозволяє нам забезпечити доставку, завантаження та вивантаження цегли за оптимальними цінами та у зручний для Вас час.
    Для того, щоб отримати консультацію з необхідної Вам цегли, дзвоніть: +38 (067) 343-35-58, +38 (063) 448-19-22, +38 (066) 378-91-72. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть купити товар. Замовити Ви можете і на нашому сайті через функцію "Замовити дзвінок" або "Залишити заявку".
   Купити цеглу в Києві, Броварах, Броварському районі (Бервиця, Бобрик, Богданівка, Велика Олександрівка, Вільне, Гайове, Гоголів, Гребельки, Жердова, Заворичі, Зазим'я, Залісся, Захарівка, Зоря, Калинівка, Каліта, Квітневе, Княжичі, Краси, , Літки, Литочки, Михайлівка, Мокрець, Опанасов, Перемога, Переможець, Перше Травня, Першотравневе, Підлісся, Плоське, Погреби, Покровське, Пухівка, Рожівка, Рожни, Рудня, Русанів, Світильня, Семиполки, Скибін, Соболівка, Тарасівка Шевченкове)