Цегла рядова


Виробники:   ВСІ

Цегла рядова (червона)

Цегла рядова (червона)

Ціна:  4.20 грн/шт. 
В наявності
312шт у піддоні
детальніше

 Купити цеглу  рядову, силікатну, вогнетривку

   ТОВ «Буд-Вертикаль» здійснює продаж різних видів будівельної цегли (рядової, силікатної, вогнетривкої) як оптовими партіями безпосередньо із заводів-виробників, так і в роздріб з нашого оптово-роздрібного складу-магазину. Завдяки співпраці ТОВ «Буд-Вертикаль» із різними заводами-виробниками цегли, ми можемо запропонувати цеглу різну за якістю та ціною.

   Наявність у ТОВ «Буд-Вертикаль» власного транспорту з кранами-маніпуляторами і оптово-роздрібного складу-магазину дозволяє нам забезпечити доставку, завантаження і вивантаження цегли за оптимальними цінами і у зручний для Вас час.

   Для того, щоб отримати консультацію щодо потрібної Вам цегли , телефонуйте: +38 (067) 343-35-58, +38 (063) 448-19-22, +38 (066) 378-91-72. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть купити потрібний  товар. Зробити замовлення Ви можете і на нашому сайті через функцію "Замовити дзвінок" або "Залишити заявку". 

   Купити цеглу в Києві, Броварах, Броварському районі  (Бервиця, Бобрик , Богданівка,  Велика Димерка, Вільне, Гайове, Гоголів, Гребельки, Жердова, Заворичі, Зазим'я, Залісся, Захарівка, Зоря, Калинівка,  Калита, Квітневе, Княжичі, Красилівка,  Кулажинці,  Літки, Літочки, Михайлівка,  Мокрець,  Опанасів, Перемога, Переможець, Перше Травня, Першотравневе, Підлісся, Плоске, Погреби, Покровське, Пухівка, Рожівка, Рожни, Рудня, Русанів, Світильня, Семиполки, Скибин,  Соболівка, Тарасівка, Требухів, Шевченкове).